سلام به ایرانیان مالزی

سلام به ایرانیان و فارسی زبانان مالزی و همه عزیزانی که قصد مسافرت به مالزی و دیدن جاذبه های گردشگری مالزی را دارند.

در پلاس60 فرصتهای بسیار مناسب تجاری، آموزشی و گردشگری به فارسی زبانان مقیم مالزی و یا عزیزانی که قصد تحصیل در مالزی و یا سفر به مالزی به عنوان گردشگر را دارند معرفی می شود.

به عنوان یک ایرانی چنانچه قصد سفر به مالزی را دارید ، لطفا حتما به این نکته مهم توجه بفرمایید که به کشوری می روید که بدلیل در تحریم نبودن، یک مرکز تجارت بین المللی می باشد. به بیان بهتر خرید سیم کارت مالزی، کارت اعتباری مالزی و باز کردن پی پال را حتما مد نظر داشته باشید، اما اینکه چطور و چگونه بهترین پاسخ را در کتاب راهنمای مالزی برای شما بصورت گام به گام آموزش داده ایم.

در کنار همه خوبیهای مالزی، نکته مهم را نباید فراموش کرد که این کشور همانند سایر کشورهای جهان فرصتها و تهدیدهای خود را دارا می باشد. پس بسیار مهم است که نکات امنیتی برای سفر و زندگی در مالزی را به دقت مد نظرداشته باشید.

اگر کسب و کاری در مالزی دارید دو نکته مهم را فراموش نکنید:

1- تبلیغات در مالزی 2-خواندن کتاب راهنمای مالزی

مالزی, تور مالزی, ویزای مالزی, راهنمای مالزی, بلیط مالزی, تحصیل در مالزی, اخبار مالزی, ایرانیان مالزی, سفر به مالزی, روادید مالزی

مالزی کشوری مسلمان در جنوب شرقی آسیا می باشد. پایتخت این کشور کوالالامپور و جمعیتی بیش از 30 میلیون نفر دارد.ساکنین کشور مالزی از سه نژاد مالایی (۶۰٪)، چینی (۲۷٪)، هندی (۱۲٪) و غیره (۱٪) تشکیل شده‌است.

مالزی همواره مرکز تجارت بوده و همچنین به خوبی از منابع طبیعی همچون کشاورزی، جنگلداری و نیز مواد معدنی برخوردار است. مالزی اولین صادرکننده پلاستیک طبیعی (کائوچو) و خرمای روغنی است که همراه آن الوارها و تنه‌های بریده شده درختان، کاکائو، فلفل سیاه، فلفل، آناناس و تنباکو (توتون) موجب رشد این بخش شده‌است.

زبان مردم کشور مالزی، مالایی می باشد، اما بیشتر مردم زبان انگلیسی را بلد هستند و زبان چینی هم در این کشور رواج دارد.

درباره پلاس60 | Plus60.ir

Check Also

اطلاعات ویزای مالزی در سایت راهنمای ایرانیان مالزی

اطلاعات ویزای مالزی در سایت راهنمای مالزی – ویزای فرودگاهی مالزی – ویزای تحصیلی مالزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *